Salı, Haziran 25, 2019
Ana Sayfa Apple Watch şarj olmuyor

Apple Watch şarj olmuyor

684 viewsWatch
0

Apple Watch şarj olmuyor ne yapmalıyım?.

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
Bir Yorum Ekle
0

Apple Watch’unuzun şarj olup olmadığını kontrol edin

Apple Watch’unuzu şarj kablosuna ve güç kaynağına bağladığınızda ekranda yeşil şimşek işareti  simgesini görmeniz gerekir.

Saatinizi şarj etmeniz gerekiyorsa ekranda  kırmızı şimşek işareti simgesi görünür. (Saat kadranını görmek için yan düğmeyi tıklamanız gerekebilir.) Saatiniz şarj olurken kırmızı şimşek işareti   simgesi yeşil şimşek işareti  simgesine dönüşür. Ekranınız boşsa veya ekranda Apple Manyetik Şarj Kablosu simgesiyle kırmızı şimşek işareti  simgesini görüyorsanız saatinizi 30 dakikaya kadar şarj edin.

Apple Watch’unuz şarj olmuyorsa veya saatinizde, söz konusu aksesuarla şarj etmenin desteklenmediğini belirten bir ileti görüyorsanız:

  1. Apple Manyetik Şarj Kablosunu USB Güç Adaptörüne tam olarak taktığınızdan ve adaptörü güç prizine tamamen yerleştirdiğinizden emin olun.
  2. Apple Watch’unuzla birlikte gelen Apple Manyetik Şarj Kablosunu ve USB Güç Adaptörünü kullanmaya dikkat edin.
  3. Şarj aletinin her iki yüzünü kontrol edip varsa plastik ambalajları çıkarın.
  4. Apple Watch’unuzun arka yüzünün ve manyetik şarj aletinin temiz olduğundan emin olun.
  5. Apple Watch’unuzun arka yüzünü şarj aletine yerleştirin. Şarj aletinin mıknatısları Apple Watch’unuzu hizalar ve kadranda  yeşil şimşek işareti simgesi görünür.
  6. Apple Watch’unuz hâlâ şarj olmuyorsa yeniden başlamaya zorlayın. Apple logosunu görene kadar yan düğmeyi ve Digital Crown’u en az 10 saniye basılı tutun.
  7. Farklı bir Apple Watch Manyetik Şarj Kablosu ve farklı bir Apple USB Güç Adaptörü ile deneyin. Apple Watch’unuzun gücü tamamen tükenmişse aygıtınızı şarj etmeye başladıktan sonra  yeşil şimşek işareti simgesinin görünmesi için birkaç dakika beklemeniz gerekebilir.
Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
Bir Yorum Ekle
Cevabınızı yazın.