iPad için Profesyonel Tasarım Uygulaması Affinity Designer Yayınlandı.

iPad için profesyonel tasarım uygulaması olan Affinity Designer, App Store’daki yerini alarak kullanıcıların hizmetine sunuldu.

Geçen yıl tanıtımı yayınlanan iOS için Affinity Designer uygulaması artık App Store’daki yerini aldı ve iPad‘lere indirilebiliyor.

Affinity Designer ‘da  Affinity Photo gibi, iPad kullanıcılarına üst düzey özellikler sunuyor.

Affinity Designer,  Apple Pencil desteği, gelişmiş zoom, sürükle ve bırak özelliklerini sunuluyor.

Öne çıkan özellikler;

Dosya Biçimleri

iPad için Affinity Designer, SVG, EPS, PDF, PSD, HDR, EXR, TIFF, GIF, JPEG ve PNG gibi tüm ana formatları destekliyor. Ayrıca profesyonel baskı için kanal düzenleme, uçtan uca CMYK, ICC renk yönetimi ve nokta renkleri başına 16 biti kullanabilirsiniz.

Vektör ve Raster Formatı

IPad için Affinity Designer, vektörden raster çalışmaya sorunsuz geçiş yapma fırsatını sunuyor. Hemen hemen her gereksinimi karşılamak için yaklaşık 100 tane fırça yerleştirilmiş, tasarımlarınıza zengin medya dokusu eklemek çok kolay.

Katman Ayarları

Anında önizleme yapabilen ve herhangi bir zamanda düzenleyebileceğiniz 22 adet katman ayarına sahip olmanın yanı sıra, maskeler, yığınlar ve kırpma katmanları için tam destek ile iPad için Affinity Designer, vektör tabanlı uygulamalarda en gelişmiş katman denetimlerini sunuyor.

İş Akışı Yönetimi

Uçtan uca arayüz tasarım iş akışı için ihtiyacınız olan her şeyi, sınırsız çalışma yüzeyleri, güçlü bir semboller aracı ve tam varlık yönetimi de dahil olmak üzere hazır durumda.

Masaüstü Entegrasyonu

Mac için kullanılabilen Affinity Designer’ın masaüstü sürümünde kaldığınız yerden devam edin. Hem iPad hem de Mac uygulamaları arasındaki mükemmel entegrasyon ile sorunsuz bir şekilde çalışın.

Abonelik Yok

Affinity Designer ile ilgili en dikkat çekici şeylerden biri, aylık veya yıllık abonelik ücretinin olmaması. Uygulamayı indirmek için önce bir sabit ücret ödüyorsunuz ve uygulamaya sınırsız erişim elde ediyorsunuz.

Affinity Designer’ı tanıtım süresince fiyatı 59,99 TL satın alarak indirebilirsiniz.

Tanıtım fiyatından sonra uygulamanın fiyatı yükselecek  85,99 TL olacak.

Affinity Designer                                 İNDİR

 

Yorum Yazın