Hepimiz internette gezerken, yada oyun oynarken sürekli karşımıza çıkan ve sinir bozucu reklamlardan sıkılmışızdır. Artık sıkılmayacaksınız internet tarayıcılarınızda, uygulamalarınızda ve oyunlarınızda sizi sıkan reklamlardan kurtulmanız için kullancağınız uygulamaları derledik.

iPhone, iPad ve iPod cihazlarınızda kullanacağınız uygulamalar şöyle;
  1. Purify: Ad Blocking Perfected (Ücretli)

Purify, kullanımı oldukça kolay ve anlaşılabilir bir başka reklam engelleyici uygulamalardan biridir. Uygulamayı yükledikten sonra  sadece Ayarlar’dan aktif etmeniz yeterlidir. Uygulama ile tüm reklamları engellerken bazı siteleri beyaz listeye almak isterseniz, Safari üzerinden bunu da yapabilirsiniz.

Purify: Ad Blocking Perfected               İNDİR
  1. Weblock: adblock & proxy (Ücretli)

Weblock uygulaması ile internet sitelerini kara veya beyaz listeye dahil edebilirsiniz yada siteye olan erişiminizi tamamen kısıtlayabilirsiniz. Bu sayede istenmeyen sitelere erişmeleri engelleyebilirsiniz. Reklam engelle uygulaması arayışınızda Weblock isteklerinizi yerine getirebilecektir. Uygulamanın kullanımı da son derece basittir.

Weblock: adblock & proxy                   İNDİR
  1. 1Blocker Legacy (Ücretsiz)

Esnek kişiselleştirme özellikleri olan bir AdBlock uygulaması arayorsanız 1Blocker adlı uygulama ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Uygulamayı indirerek, internet  ve oyunlardaki reklamları ücretsiz olarak engelleyebiliyorsunuz. Uygulamanın ücretli özellikleri de var ancak genel kullanım için ücretsiz sürüm yeterli olacaktır.

1Blocker Legacy                                 İNDİR

Yorum Yazın