En İyi Selfie Uygulamaları

iPhone’nuzda kullanacağınız en çok tercih edilen ve en iyi selfie (özçekim) uygulamalarını sıraladık.

Facetune2: Selfie Sihirbazı

(ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcut)

Bu andan itibaren sizlere, çekmiş olduğunuz her selfienin muhteşem çıkacağını söylesek ne dersiniz acaba? Facetune 2 ile bu tamamiyle böyle. Her seferinde selfieniz kusursuz çıksın! Ödüllü Facetune uygulamasının yeni nesli şimdi, en iyi profesyonel rötuş özelliklerinden oluşan yeni, mükemmel bir koleksiyonla sizleri bekliyor. Bu uygulamanın, piyasadaki en iyi güzelleştirme düzenleyicisi olduğunu onaylayacağınızdan eminiz. Köklü değişikliklerde bulunun ya da doğal halinizi vurgulayın – karar sizin! Her eğlenceli, güçlü ve kolay kullanılabilir aracın arkasında oldukça gelişmiş bir teknoloji yatmaktadır. Gözdeniz selfie çubuğu kullanmak veya avucunuzun tam içinden en iyi açıyı yakalamak olsun, Facetune 2 her selfieyi kusursuz hale getirir. Sadece birkaç dokunuşta dişleri beyazlatabilir, lekeleri/sivilceleri kaldırabilir, teni pürüzsüzleştirebilir ve yüzü inceltebilirsiniz. Ve çok daha fazlasını! Facetune 2 ile arkadaşlarınız, her fotoğraftaki mükemmel görünüşünüz karşısında şaşkınlığa düşecek ve sırrınızı öğrenmek için yalvaracaklar.
Facetune2: Selfie Sihirbazı                   İNDİR

 

YouCam Perfect – Fotoğraf Düzenleyici
Kolajlar, çerçeveler ve çıkartmalar ile en iyi selfie kamera ve fotoğraf editörü! Yorgun gözleri aydınlatmak, lekeleri çıkarmak, pürüzsüz kırışıklıkları gidermek ve yüzünüzü saniyeler içinde mükemmel selfies için inceltmek için tek dokunuşla.

** HD fotoğraflarını kaydetmek, kolajlar üzerinde filigranları kaldırmak, yeni efektlerin kilidini açmak, reklamları kaldırmak ve daha fazlasını yapmak için aylık ($ 2.99), altı aylık (6,99 $) veya yıllık ($ 17.99) abonelik ile sahip olabilirsiniz

YouCam Perfect – Fotoğraf Düzenleyici   İNDİR

 

AirBrush – Selfie Rötuş Düzenle
Bu hızlı, güçlü ve kolay fotoğraf editörü ile fotoğraflarınızı mükemmelleştirin! Her seferinde mükemmel fotoğrafı elde etmek için sivilceleri, pürüzsüz kırışıklıkları, cilt tonunu bile temizleyin, dişleri beyazlaştırın ve daha fazlasını yapın.

Mükemmel uygulama yıldız derecelendirmesi yakın! Profesyonel sonuçlar! Kullanımı kolay!

AirBrush, fotoğraflarınıza mükemmel estetik sağlamak için tasarlanmış en doğal, kullanımı kolay fotoğraf düzenleme araçlarını size sunar.

Gerçek fotoğraflarınızın fotoğraflarınızda parlamasını sağlamak için rahatsız edici kusurları kaydırın.

AirBrush – Selfie Rötuş Düzenle             İNDİR

 

Yorum Yazın